HAKKIMIZDA

Teknik Alçıpan olarak asma tavan, alçıpan bölme duvar yapılması, alçı sıva ve boya badana yapılması konularında faaliyet gösteriyoruz.

Alçıpan Bölme Duvar Yapılması , Asma Tavan Yapılması, Alçı Sıva ve Boya Badana Bizim İşimiz!

Kalite Algısı;

Firmamız çalıştığı kişi ve kurumlarla sürekli çalışma esasına göre çalışır. Bu sebeple yapmış olduğumuz imalatlarda kalite algımız çok yüksektir. Bizler işi ehli olarak beğenmediğimiz hiç bir imalatı teslim edemeyiz. Bu sebeple işimizi süreçlere böler her bir süreci ayrı ayrı yönetiriz. Örneğin tekniğine uygun olmadan yapılan bir alçıpan panelin üzerindeki saten alçı düzgün çıkmaz. Bu sebeple biz müdahalemizi en başta yapar ve doğru yöntemlerle işimizi teslim ederiz.

Malzeme Seçimi;

Teknik Alçıpan olarak asma tavan, alçıpan bölme duvar yapılması, alçı sıva ve boya badana işinin tüm malzemesini kendimiz tedarik edebiliyoruz. İşe başlamadan önce yapacağımız toplantıda sizlerle kullanacağımız malzemelerin özelliklerini anlatıyor ve birlikte malzeme seçimi yapıyoruz. Kullanacağımız malzemelerin tamamının marka ve modellerini sizlerle yapacağımız sözleşme içinde belirtiyoruz. İşe başlarken malzemelerin tamamının paketlerini gözlerinizin önünde açarak işimize başlıyoruz. Böylelikle malzemenin tamamı sizlerin tercih ettiği markalar oluyor.

Uygulama Ekibi Seçimi;

Sizlere çok değer veriyoruz. Bu sebeple işlerimizi bilmediğimiz bir usta veya taşeron ile anlaşıp başkalarına yaptırmıyoruz. Sürekli kendi bünyemizde olan ekiplerimizle uygulamalarımızı yapıyoruz. Çünkü kalite toplama ekiplerle sağlanamadığını biz çok defa tecrübe ettik. Biz tüm sorumluluğu ve kontrolü elimizde tutmak istiyoruz.

Ayrıca tüm personelimiz profesyonel ve sertifikalıdır. Böylelikle kalite algımızı en üst seviyede yaşatmaktayız.

Teknik Personel Desteği;

Firma bünyemizde çalışan teknik personellerimiz düzenli olarak yaptığımız işleri kontrol eder. İşi teknik olarak değerlendirip sonraki imalatlarla olası uyumsuzlukların önüne geçmeye çalışır. Böylelikle hem teoride hem pratikte en iyi sonuç ortaya çıkar.

Hızlı;

Evlerimiz veya işyerlerimizde yapılan inşaat ve tadilatlar bir çok defa yapım sırasında yaşantımızı olumuz etkiler. Bu sebeple mağduriyet yaşarız. Bunu en aza indirmek hızlı yapmakla mümkündür. Bizler fiziksel imkanların olanak verdiği ölçüde en hızlı şekilde işimizi teslim etmek isteriz.

Ekonomik;

Günümüzde rekabet çok fazla ve yaptığımız işi yapmaya çalışan bir çok firma veya kişi var. Her zaman savunduğumuz kalite algısını ekonomik olarak sizlere sunmaya çalışmaktayız. Bu sebeple bayiliklerimiz ve depolama sistemlerimiz mevcut, ayrıca nakliye konusunda da kendi araçlarımızı kullanıyoruz. Sizlere daha ekonomik çözümler sunmak ve doğru fiyatları verebilmek için daha fazla gayret sarf ediyoruz.

Sonuç olarak ; Sloganımız; Estetik, Ekonomik, Hızlı, Hatasız